Kadeřnictví Vlasové studio Vavruškovi
Haute Coiffure Francaise (Vysoké kadeřnické umění v Paříži)

po-pá 8-21h

Dámské účesy, módní střihy, společenské účesy, pánské střihy

Naši práci milujeme a sledujeme módní trendy v účesech. Svěřte se do našich rukou.

Detail »

Dámské účesy, módní střihy, společenské účesy, pánské střihy - ukázka 1Dámské účesy, módní střihy, společenské účesy, pánské střihy - ukázka 2Dámské účesy, módní střihy, společenské účesy, pánské střihy - ukázka 3

Svatební účesy

Každá nevěsta je krásná. Ke svatebním šatům a kytici je však dobré zvolit perfektní svatební účes a make-up. Na svatební účesy se specializujeme. Nechte se inspirovat kolekcemi našeho kadeřnictví. Vlasové studio Vavruškovi – svatební účesy Praha.

Detail »

Svatební účes - ukázka 1Svatební účes - ukázka 2Svatební účes - ukázka 3

Jak zachránit vlasy

Nabízíme diagnostiku vlasů a vlasové pokožky pomocí speciální diagnostické kamery Kerastase. Naši zkušení kadeřníci získali za své znalosti v celorepublikové soutěži titul "Salon Privilege".

Detail »

Jak zachránit vlasy - ukázka 1Jak zachránit vlasy - ukázka 2Jak zachránit vlasy - ukázka 3

Smartbond

Novinka v péči o vlasy. Definitivní uzdravení a znovuobnovení vlasu. Systém pro dlouhodobou ochranu a posílení vlasových vazeb během zesvětlování, melírování nebo barvení vlasů, či jako samostatná kúra.

Detail »

Smartbond - ukázka 1Smartbond - ukázka 2Smartbond - ukázka 3

Stáže a přehlídky

Irena Vavrušková vede vlastní stáže zaměřené na kreativní střih a styling nebo na práci s vlasy pro speciální příležitosti. Stáže nabízí na několika kvalifikačních úrovních pro kadeřníky z celé republiky.

Detail »

Stáže a přehlídky - ukázka 1Stáže a přehlídky - ukázka 2Stáže a přehlídky - ukázka 3

Manikúra

V našem studiu poskytujeme také skvělou péči o Vaše ruce. Manikérka Míša nabízí gelovou modeláž nehtů, klasickou manikúru, P-shine, thermozábaly, masáž rukou a peeling.

Detail »

Manikúra - ukázka 1Manikúra - ukázka 2Manikúra - ukázka 3