Kadeřnictví Vlasové studio Vavruškovi
Haute Coiffure Francaise (Vysoké kadeřnické umění v Paříži)
po-čt 8-21h
pá 8-20h
soboty říjen-duben 9-17h
Irena

Irena

Vyniká svou dokonalou technikou práce a kreativitou, kterou již léta využívá v prestižních projektech pro vlasovou značku L'ORÉAL jako Ambassador L'Oréal Professionnel. Svůj cit pro osobitý ležérní styl, detail a slušivost využívá při tvorbě vlastních účesových kolekcí a k uspokojení i té nejnáročnější klientely v salonu. Její propracované střihy a ladně promyšlené kombinace barev jsou moderní, svěží, nadčasové a velmi snadno upravitelné. Dokáže se do klientek vcítit a vyzdvihnout jejich originalitu a přirozenou krásu. Více zde.

Petra

Petra

Patří k elitě českého kadeřnického umění. Miluje barvy a s lehkostí sobě vlastní hravě zvládá i nejnovější a nejnáročnější techniky barvení. Díky smyslu pro detail a kreativnímu vnímání odcházejí klientky jako sebevědomé a originální ženy. Své zkušenosti nasbírané po celém světě vystavuje každoročně oku laické i odborné veřejnosti formou svých kolekcí. Více zde.

Michal

Michal

Specialista na mladistvé, sportovní, elegantní a seriozní pánské střihy podle posledních francouzských módních linií Haute Coiffure Française. Nabízí vysoce odbornou poradenskou službu, zaměřující se na problematiku vlasové pokožky a vlasů (např. lupy, suché či mastné vlasy, svědění pokožky a padání vlasů nebo jejich předčasné šedivění).

Monika

Monika

Pokročilá expertka v oblasti exkluzivního servisu pro náročnou klientelu. Nabízí odbornou diagnostiku vlasů a vlasové pokožky kamerou, relaxační a výživné masáže vlasů a další poradenství. Svými letitými zkušenostmi vytváří příjemnou atmosféru s nabídkou seriozní služby. Nabízí příjemný komorní zážitek a francouzské střihy HCF, podpořené posledními barevnými trendy.

Radka

Radka

Zkušená specialistka "Poradce Kérastase" se zaměřuje na odborné poradenství vlasové pokožky a vlasů u náročné stálé klientely, která očekává seriózní a příjemný servis doplněný relaxací při obřadech Kérastase. Nabízí techniky propracovaných střihů HCF s doplněním všech technik French Contrast.

Lenka

Lenka

Zkušená a precizní odbornice upřednostňuje ležérní styl účesů s vysokou kvalitou lesklého vlasového vlákna. Svou milou povahou a odborným odhadem typu klientky, dokonalou technikou zpracovaných střihů a kombinací barevných efektů dotváří harmonii služby, po níž odchází každá klientka vždy spokojena a dobře naladěna.

Soňa

Soňa

Koloristka – specializuje se na kombinace technik barvení, které se dvakrát ročně mění. Klientelou je oblíbená pro kvalitní zpracování melírování, tónovaného barvení, poradenství, regenerace za použití programu Kérastase a L'Oréal Professionel. Je specialistkou na zhušťování a prodlužování vlasů technikou Balmain a jejich pravidelnou údržbu. Zaměřuje se na navařování barevných vlasů do extravagantních střihů.

Renata

Renata

Je jednou z nejvýznamnějších vizážistek u nás. Spolupracuje s celebritami, modelkami a fotografy v oblasti módy, v komerční i umělecké sféře – Tereza Maxová, Elite Model Look, Liběna Rochová, Natali Ruden, Česká Miss, módní časopisy ad. Zastává prestižní pozici oficiální make-up artist L'Oréal Paris pro Českou a Slovenskou republiku. Prostřednictvím svých online make-up konzultací poradí každé ženě v oblasti líčení. Osobní konzultace s klientkami jsou vedeny v profesionální, avšak přátelské atmosféře.